top of page
Szukaj
  • Niemruczek

Międzynarodowy plener w Bytowie


W plenerze uczestniczyłam tylko mentalnie, bo ciało zmogła gorączka i zapalenie krtani ale... swoje namalowałam :)

Międzynarodowy plener malarsko-fotograficzny 20.09-30.09. 2017 r. - GOK Gołczewo, gmina Parchowo

"Uważna obecność uchwycona na płótnie i w kadrze – przyjaźnimy się twórczo na Kaszubach". Ideą projektu jest stworzenie uczestnikom z Bytowa i okolic możliwości kontaktu z kulturą wysoką poprzez rozbudzanie ciekawości twórczej i eksperymentowanie z własnymi umiejętnościami, jak również szlifowanie zdolności malarskich i fotograficznych. Młodzież, dorośli i seniorzy, w tym osoby z niepełnosprawnościami, będą mogli w zróżnicowanych grupach penetrować obszary możliwości twórczych własnego umysłu. Artyści z ASP Tomasz Skórka oraz Anna Neubauer będą czuwać nad merytoryczną stroną warsztatów rysunku i malarstwa, a tajniki fotografii będzie odkrywał dla uczestników znany artysta fotografik Michał Szlaga.

Wszyscy razem – artyści, osoby działające twórczo, w tym goście z Rugii oraz uczestnicy warsztatów, wezmą udział we wspólnym plenerze kaszubskim, gdzie postarają się uchwycić w uważnej obecności ulotne piękno naszego regionu. Wieńcząca wystawa powstałych prac malarskich i fotografii w formie tradycyjnej oraz multimedialnej na rynku bytowskim, będzie okazją do spotkania kultury wysokiej z codziennością.

organizator:

Stowarzyszenie Kobiet na Rzecz Kobiet i Rodziny 77-100 Bytów, ul. Miła 26 telefon: + 48 691 400 761 / +48 59 822 80 68 e-mail: kobietybytow@onet.eu

#plener #malarstwo #Bytów #Kaszuby

9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page